Opublikowano

Michelin i Harley-Davidson zacieśniają współpracę

Michelin zainspirował się swoimi słynnymi oponami typu

Michelin  opony moto

Firmy Michelin i Harley-Davidson, które są partnerami biznesowymi od 2008 roku, podpisały umowę o rozszerzeniu współpracy. Na jej mocy opony MICHELIN Scorcher produkowane do motocykli Harley-Davidson będą sprzedawane przez autoryzowanych dilerów obu marek.

Dzięki zacienieniu partnerstwa zwiększy się dostępność gamy MICHELIN Scorcher, która dotychczas była sprzedawana jedynie przez autoryzowanych dilerów Harley-Davidson. Opony MICHELIN Scorcher 11, MICHELIN Scorcher 31 oraz MICHELIN Scorcher 32 stanowiące oryginalne wyposażenie motocykli Harley-Davidson Sportster, Dyna, V-Rod oraz Street trafią do dystrybutorów Michelin na jesieni 2015 roku.

MICHELIN SCORCHER 31
Michelin® i Harley-Davidson® połączyły siły, aby opracować nową oponę MICHELIN® Scorcher „31”. Opona, wybrana przez Harley-Davidson® w 2009 roku do wiekszości modeli Dyna®(1), dostępna jest wyłącznie w punktach sprzedaży Harley-Davidson®.

MICHELIN SCORCHER 11
Michelin zainspirował się swoimi słynnymi oponami typu hipersport i opracował zupełnie nową oponę MICHELIN® Scorcher® „11”.
KORZYŚCI
Karkas radialny i włókno aramidowe dla prawdziwego temperamentu sportowca
Silica Rain Technology (SRT) – daje maksymalną przyczepnoć we wszystkich warunkach

W naszym sklepie znajdziesz tanie opony motocyklowe!

Share