Opublikowano

Avon Storm 3D X M – Opony motocyklowe

Avon Storm 3D X M - Opony motocyklowe

Avon Storm 3D X M – Opony motocyklowe

Avon Storm 3D X M, to opony motocyklowe stworzone głównie z myślą o motocyklach szosowych poruszających się w normalnym ruchu drogowym. Jest to wyrób zapewniający optymalne właściwości jezdne, takie jak przyczepność, krótka droga hamowania, stabilność oraz zwrotność na suchej i mokrej nawierzchni asfaltowej. Dzięki zastosowaniu tych opon można wydajnie przenieść moc motocykla na drogę, a także w znaczącym stopniu poprawić bezpieczeństwo i komfort, czyli dwa elementy, które są sprawami kluczowymi w czasie jazdy motocyklem. Jest to jedna z lepszych opon motocyklowych, która nadaje się na warunki letnie. Przeznaczona jest on do użytkowania, jako opona tylna.

Właściwości profilu

Ogumienie o nazwie Avon Storm 3D X M posiada specjalny układ szczelin i rowków, które zapewniają doskonałą przyczepność, stabilność i szybką reakcję na ruchy kierownicą. Rowki doskonale odprowadzają nadmiar wody spod powierzchni ogumienia, dzięki czemu zawsze trzyma się podłoża nawet po wjechaniu w głęboką kałużę. Zapewni to doskonałą ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Kolejnym atutem jest mieszanka gumy, z której wykonano oponę. Zawiera ona dużą ilość krzemionki, która również wpływa bardzo pozytywnie na zwiększenie przyczepności na mokrej drodze. Oprócz tego mieszanka opon marki Avon Storm 3D X M charakteryzuje się krótkim czasem nagrzewania. Zapewni to bardzo dobrą przyczepność na ostrych zakrętach już na pierwszych metrach trasy.

Ekonomiczność

Jeżeli o mieszance mowa, to jest ona bardzo solidna i odporna na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne, takie jak otarcia, przebicie lub rozdarcie. Oznacza to bardzo długie przebiegi i równomierne zużycie. Nawet po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów ogumienie o nazwie Avon Storm 3D X M nie utraci swoich właściwości jezdnych i będzie bardzo dobrze służyło motocyklowi oraz jego użytkownikowi. Ekonomiczność to bardzo ważna cecha tej opony, która w połączeniu z wysoką jakością daje użytkownikowi bardzo dobry i wydajny produkt.

  • Ogumienie motocyklowe przeznaczone do użytkowania, jako tylna opona
  • Bardzo dobra przyczepność
  • Bardzo długie przebiegi i wysoka odporność na zniszczenie

Więcej informacji – http://www.avontyres.es/motos/3D-ultra-xtreme

Avon 3D Ultra Xtreme – opony motocyklowe

sizeload/spd indexrec rim (in)alt rim (in) min/maxwidth (mm)width (in)dia (mm)dia (in)depth
3D Ultra Xtreme (front)120/70ZR17(58W)MT3.503.50 – 3.751184.660023.63.8
3D Ultra Xtreme (rear)180/55ZR17(73W)MT5.505.50 – 6.001817.163024.84.5
3D Ultra Xtreme (rear)190/55ZR17(75W)MT6.005.50 – 6.001907.564225.34.5

Najtańsze Opony Motocyklowe! Duży wybór opon do motoru

 

Share